Twoje Rezerwacje

    Koszyk jest pusty.

Specjalista

Mobilna kosmetolog Daria

kosmetolog

Mobilna kosmetolog Daria swoją przygodę z kosmetologią zaczęła na studiach licencjackich. Zaciekawiona nową dziedziną, podjęła studia kosmetologiczne II stopnia na Uniwersytecie Jagiellońskim – gdzie uzyskała tytuł magistra kosmetologii. Holistyczne podejście oraz wydobywanie naturalnego piękna z każdego człowieka jest jej pasją.
Stale poszerza swoją wiedzę teoretyczną, jak i praktyczną uczestnicząc w licznych warsztatach, kursach i seminariach kosmetycznych, dermatologicznych.
W zawodzie pracuję od 2010 roku. Podąża za nowościami dotyczącymi zarówno technik zabiegowych, jak i preparatów oraz nowych  urządzeń. Systematycznie kształcę się na licznych szkoleniach i sympozjach, zwiększając tym samym poziom i jakość wykonywanych  usług.

Kosmetyka mobilna powstała z myślą o wszystkich tych z Państwa, którzy oczekują fachowego i indywidualnego podejścia do klienta, usługi na wysokim poziomie oraz mile spędzonego czasu z dala od codziennych obowiązków. Ponadto dysponujemy dużą elastycznością czasową tak, by umożliwić wizyty osobom pracującym w różnym systemie godzinowym. Ważna jest dla niej dokładna selekcja i wybieranie wyłącznie kosmetyków z przyjaznym składem.
Możecie Państwo liczyć na  doradztwo mobilnej kosmetyczki dotyczące zarówno doboru zabiegu jak również odpowiednich kosmetyków. Jej zawód jest moją pasją, dlatego za każdym razem z przyjemnością patrzę na efekty mojej pracy, a zadowoleni klienci są wielką nagrodą za staranność jaką wkładam w wykonywanie swojej pracy.

Nasza mobilna kosmetolog zwraca szczególną uwagę na czystość oraz sterylność sprzętu i narzędzi używanych do zabiegów, które po każdym użyciu są dokładnie dezynfekowane i sterylizowane z uwzględnieniem odpowiednich do tego celu środków. Wszystkie artykuły jednorazowe po użyciu zostają wyrzucone. Ręczniki czy opaski są czyste i wyprasowane.

Mobilny salon kosmetologiczny, to wspaniała perspektywa dla osób żyjących w niewiarygodnie szybkim tempie, zapracowanych bizneswoman, mam zajmujących się dziećmi oraz osób nie mogących z różnego powodu wyjść z domu.

Dom to miejsce, w którym każdy czuje się bezpieczny i zrelaksowany, dlatego jest to miejsce idealne do przeprowadzania zabiegów związanych z pielęgnacją twarzy i ciała. Podczas stanu relaksu, ciało i umysł wypoczywają samoistnie. Dzięki czemu skóra łatwiej się regeneruje, a zabiegi kosmetyczne są skuteczniejsze.

Jeśli chcesz zaczerpnąć większej ilości informacji na temat konkretnego zabiegu, skontaktuj się z nami http://mobilnestudio16.pl/kontakt/.