Twoje Rezerwacje

    Koszyk jest pusty.

Specjalista

Mobilna stylistka ubioru Gaba

Stylistka ubioru

Mobilna stylistka ubioru Gaba twierdzi , iż wygląd stanowi ważną składową oceny wystawianej nam przez innych – podlega natychmiastowej weryfikacji podczas kontaktu wzrokowego. Osądzanie na podstawie pierwszego wrażenia to umiejętność odziedziczona po człowieku pierwotnym. Właśnie dlatego zła, niedopracowana prezencja może zaszkodzić każdemu. Utrudnia eksponowanie prawdziwych zalet i wartości – co ma ogromne znaczenie w kontaktach międzyludzkich, decydując o powodzeniu lub porażce.
Przyjemność czerpana z procesu tworzenia garderoby i świadomość, że opiera się na solidnych podstawach daje pewność siebie. Natomiast pewność siebie i atrakcyjność to jedne z warunków odnoszenia sukcesów w życiu zawodowym i osobistym. Nieważne jaką rolę odgrywamy w życiu – gospodyni domowej, biznesmamy, szefa, dzieci, rodziców – ważna jest nasza świadomość. Zastanówmy się, jacy jesteśmy, czego oczekujemy, jakie mamy cele a może coś zechcemy zmienić…

Marzy o tym, by wizyty u stylisty stały się potrzebą współczesnego człowieka, jak fryzjer czy kosmetyczka. Taką samą potrzebą, jaką miały przedwojenne damy, a także dżentelmeni. Przecież każdy z nas ma inną gamę środków wyrażania swojej osobowości, inny ogląd świata, stopień dystansu do samego siebie, rodzaj poczucia humoru, sposób wyrażania myśli. Jestem po to, aby łatwiej było Państwu wyrazić siebie – odpowiednim krojem, kolorem… po prostu własnym stylem

Modą interesuje się chyba od zawsze, jest jej pasją i sposobem na życie.

Artystyczna dusza. Uczęszczała do liceum plastycznego i skończyła projektowania wnętrz.

Nasza mobilna stylistka ubioru bierze czynny udział w modowym życiu Krakowa stylizując do sesji , pokazów mody , programów tv, reklam oraz ubierając wiele indywidualnych osób. Swoją wiedzą dzieli się chętnie jasno i rzeczowo co zaowocowało pracą w charakterze nauczyciela stylizacji w Policealnej szkole charakteryzacji i makijażu FAM.

Uznana przez magazyn Avanti za jedną z dziesięciu najlepiej ubranych osób na Fashion Week 2015. Z pewnością sprosta twoim oczekiwaniom a współpraca z nią będzie dla Ciebie nie lada przygodą.

Jeśli chcesz dowiedzieć się o konkretnej usłudze skontaktuj się z nami http://mobilnestudio16.pl/kontakt/.

Usługi wykonywane są mobilnie z dojazdem zarówno do kobiet jak i mężczyzn, o dogodnej porze.