Twoje Rezerwacje

    Koszyk jest pusty.

Specjalista

Mobilna stylistka rzęs Kamila

Stylistka rzęs i wizażystka

Mobilna stylistka rzęs jest także  dyplomowana linergistką i wizażystka. Makijaż permanentny jest jej pasją, którą wciąż rozwija. Regularnie uczestniczy w seminariach i konferencjach swojej branży podnosząc kwalifikacje.

Jej misją jest świadczenie najwyższej jakości usług oraz dążenie do uzyskania perfekcji w zaspakajaniu potrzeb  Klientów.
Doskonali się i rozwija swoje umiejętności. Przestrzega zasady etyki zawodowej.
Tym, co ją wyróżnia jest szczególna precyzja i staranność w wykonywaniu usług oraz bogaty wybór luksusowych materiałów sprawdzonych i polecanych przez tysiące zadowolonych konsumentek na całym świecie.

Brak czasu dotyka nas wszystkich. Z jednej strony mamy coraz więcej aktywności, projektów i zobowiązań – z drugiej coraz mniej czasu, żeby zadbać o siebie i swój wygląd, dlatego nasza mobilna stylistka rzęs dojedzie w dogodne dla Państwa miejsce i w określonym czasie.

W swojej ofercie ma takie usługi jak:
– makijaż permanentny,
– przedłużanie i zagęszczanie rzęs,
– wizaż,
– opalanie natryskowe,
– szkolenia z zakresu stylizacji rzęs i makijażu.

Wykonując zabieg makijażu trwałego pomagam skorygować kształt brwi (słabe lub nieregularne), ust (zaznaczenie konturu lub wzmocnienie czerwieni warg) oraz podkreślić wyraz oczu („kreski” na dolnej i/lub górnej powiece).
Makijaż permanentny to przede wszystkim dążenie do doskonałości, wielka wygoda, oszczędność czasu i pieniędzy, a co najważniejsze widoczny efekt!
Idealnym uzupełnieniem makijażu permanentnego jest zabieg przedłużania i zagęszczania rzęs.
Oferujemy Państwu luksusowy i w pełni profesjonalny zabieg przedłużania rzęs rzęsami naturalnymi lub jedwabnymi wykonany metodą 1:1, 2:1 lub 2D-8D.
Pracujęemy na najlepszej jakości materiałach firmy Secret Lashes. Efektem profesjonalnego zabiegu są pięknie podkręcone, długie, naturalnie ciemne, zagęszczone rzęsy. Stanowią efektowną oprawę oczu, nadają spojrzeniu wyjątkową głębię.

Wizaż jest jej kolejną pasją, urodzona z pędzelkiem w dłoni wydobędzie naturalne piękno z każdej kobiety. Podchodzi do klientki w sposób indywidualny analizując  temperament, typy urody, stylizacje, a także  oczekiwania dotyczące wyglądu
Pracuję w oparciu o światowe trendy mody i wizażu oraz klasyczne sprawdzone techniki przy użyciu wyłącznie profesjonalnych kosmetyków, dzięki którym makijaż wygląda świeżo i pięknie przez długi czas.

Jeśli chcesz dowiedzieć się kilku nurtujących informacji na temat konkretnego zabiegu

skontaktuj się z nami http://mobilnestudio16.pl/kontakt/.