Twoje Rezerwacje

    Koszyk jest pusty.

Specjalista

Mobilna fryzjerka Magda

Fryzjerka

Mobilna fryzjerka Magda stawi czoło nawet najbardziej wymagającym Klientom, dla których ważna jest najwyższa jakość usług fryzjerskich. Oferujemy najlepsze kosmetyki, profesjonalną i miłą obsługę, oraz przystępne ceny. Doradzimy w wyborze fryzury, koloru, długości. Na bieżąco uzupełniamy naszą ofertę strzyżeń i koloryzacji w zależności od najnowszych trendów mody. Częste szkolenia zapewniają ciągły rozwój pracowników. Co najważniejsze nasze usługi  fryzjerskie są mobilne, więc pozwolą Ci zaoszczędzić czas i cieszyć się komfortem, który najbardziej odczuwamy w zaciszu swojego domu.

Nasza  mobilna fryzjerka  ze swoim zawodem związana jest  kilka lat. Pracowała w największych sieciowych salonach urody takich jak Hair Coif oraz Jean Louis David. Aktualnie wykonuje usługi mobilnie, z dojazdem w dogodne dla Państwa miejsce o określonej porze.

Jej znakiem szczególnym jest pasja do swojej pracy i zaangażowanie. Podchodzi do swojej klientki w sposób indywidualny, potrafi szczerze doradzić , a także odwieść  od pomysłu, który może zrujnować włosy. Wysłucha każdej uwagi i wykona swoją pracę z dokładnością , czyniąc klientki zadowolonymi z wykonanej stylizacji.

mobilna fryzjerka jest specjalistką w dziedzinie koloryzacji. Podąża za nowymi trendami we fryzjerstwie, także pojęcie flamboyage, sombre czy ombre , koloryzacja olaplex nie są jej obce. Oprócz koloryzacji specjalizuje się w  strzyżeniach zarówno damskich jak i męskich oraz dziecięcych. Z równie dużą pasją wykona upięcie czy też modelowanie. Specjalistyczne zabiegi typu prostowanie keratynowe na stałe zagościły w jej ofercie.

Preparaty , które stosuje to:

Koloryzacja: Wella Koleston, Wella Colour Touch, Londa Professionals, Hmmilkk, No stress plex, O’way

Ampułki: Loreal Absolut Repair Lipidium, Alfapafr Semi di Lino

Prostowanie keratynowe: Cocochoco

Maski: Matrix, Lab 35

Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych!

Jeśli jesteś zainteresowana/zainteresowany koloryzacją lub prostowaniem keratynowym skontaktuj się z nami http://mobilnestudio16.pl/kontakt/ w treści podaj informację na temat:

  • długości włosów,
  • gęstości włosów,
  • datę ostatniej koloryzacji,
  • typ ostatniej koloryzacji,
  • kondycję włosów,
  • typ włosów ( suche, z tendecją do przetłuszczania itd.)
  • zdjęcie odrostu,
  • efekt jak chcemy osiągnąć

Wszystkie usługi wykonuje mobilnie z dojazdem do Państwa w dogodne miejsce i w komfortowym dla Państwa czasie.

Wizytę na takie usługi jak strzyżenie czy upięcia możesz zarezerwować korzystając z panelu rezerwacji na naszej stronie internetowej lub kontaktując się z nami telefonicznie